تازه های سایت

21. آبان 1396 - 22:55
پس از ماه ها انتظار و کش و قوس های بسیار، فرشاد عباسی، پسر اقبال عباسی بالاخره بر مسند شهرداری گیوی تکیه زد.

به گزارش کوثرخبر، 2 ماه پیش بود که منتخبین مردم در پارلمان شهری فرشاد عباسی 28 ساله، پسر اقبال عباسی(معاون سابق استانداری اردبیل - استاندار فعلی چهارمحال و بختیاری) را به عنوان شهردار گیوی معرفی کردند.

این انتخاب جوهای رسانه ای بسیاری را در سطح استان و حتی کشور به وجود آورد که برخی ها مخالف و بعضی ها موافق این انتخاب بودند تا جایی که شورای اسلامی شهر گیوی با انتشار اطلاعیه ای از انتخاب خود دفاع کرده و امروز با معرفی فرشاد عباسی به عنوان شهردار گیوی حرف خود را به کرسی نشاندند.

به گزارش کوثرخبر، آیین معارفه 9 شهردار استان اردبیل روز یکشنبه با حضور مسئولان، اعضای شورای شهر و فرمانداری شهرستان‌های اردبیل در محل استانداری اردبیل برگزار و طی آن احکام 9 تن از شهرداران اردبیل تقدیم شد تا شهرداران استان بتبع فرشاد عباسی نیز به عنوان شهردار گیوی در حوزه مدیریتی خود فعالیت کنند.

فرشاد عباسی متولد 1368 با مدرک تحصیلی کارشناس ارشد مهندسی عمران است.

پایگاه تحلیل خبری کوثرخبر ضمن تبریک به آقای فرشاد عباسی به عنوان شهردار گیوی، از آقای عباس مداحی سرپرست سابق شهرداری گیوی که تلاش های بسیاری را هر چند در مدت زمان اندک در حوزه شهرسازی و مدیریت شهری انجام داده است نهایت تقدیر و تشکر را دارد.

نتیجه تصویری برای فرشاد عباسی آقازاده کوثرخبر

انتهای پیام/

 

 

نظرات کاربران

سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی