تازه های سایت

14. آبان 1396 - 12:43
دیدار دانش آموزان بسیجی با امام جمعه کوثر/تصاویر
به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی صورت گرفت؛
دیدار دانش آموزان بسیجی با امام جمعه کوثر/تصاویر
همزمان با هفته بسیج دانش آموزی جمعی از دانش آموزان و مسئولان شهرستان با امام جمعه کوثر دیدار کردند.

به گزارش کوثرخبر، با هدف تجدید بیعت با آرمانهای امام راحل، مقام معظم رهبری و شهدا و انتقال ارزشهای فرهنگ ایثار و شهادت برای نسل امروز ایران اسلامی امروز یکشنبه جمعی از دانش آموزان بسیجی، فرمانده سپاه کوثر، رئیس آموزش و پرورش و فرهنگیان با امام جمعه کوثر دیدار کردند.

حجت الاسلام والمسلمین بیگی خطیب جمعه کوثر در بیاناتی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموزی و شهید حسین فهمیده و 10 شهید دانش آموز شهرستان کوثر اظهار کرد: هزاران شهید دانش آموز تقدیم انقلاب شد تا اسلام و قرآن در امان باشد؛ فلذا شما دانش آموزان می بایست با تفکر بسیجی که همانا خواسته شهدای انقلاب بوده و امروز نیز الزام جامعه می باشد، با گام های استوار و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین با فعالیت در حوزه علم و دانش نسبت به ادای دین به شهدای دانش آموز اقدام کنید.

وی با بیان اینکه امروز بر دانش آموزان وظیفه است در جایگاههای علمی و فرهنگی و اعتقادی در مقابل دشمنان ایستادگی کنند افزود: دشمنان از طریق شبکه های مجازی و ماهواره ای در منازل و فکرهای جوانان و خانواده ها وارد شده اند باید با جدیت و آگاهی بتوانیم با ترفندهای دشمنان مقابله کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین بیگی از دانش آموزان خواست به عنوان آینده سازان این مرز و بوم با تاسی از فرهنگ عاشورا و الگو گرفتن از شهدای دفاع مقدس از جمله حسین فهمیده راه متعالی آنان را ادامه دهند.

مهدی غزنوی رئیس آموزش و پرورش کوثر پیش از سخنرانی امام جمعه شهرستان ضمن تبریک هفته بسیج دانش آموزی و گرامیداشت یاد و خاطره 36 هزار شهید دانش آموزی گفت: بسیج دانش آموزی در بین اقشار بسیج نقش مهمتری داشته و دارد، همانگونه که در زمان ۸ سال دفاع مقدس نقش مهمی ایفا کردند و۳۶۰۰۰ شهید دانش آموز را تقدیم انقلاب کردند.

سرهنگ 2 پاسدار محرم پوررحمان نیز در این دیدار طی سخنانی امنیت و آسایش امروز کشور را مرهون خون شهدا دانست و گفت: نیاز است در سنگر علم و دانش مثل هشت سال دفاع مقدس فعالیت کنیم و با برنامه ریزی در خصوص ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گام برداریم.

وی افزود: دانش آموزان بسیجی امروزه با آگاهی و تعهد، اخلاق مداری و علم اندوزی مدافع حریم اسلام، انقلاب و ولایت فقیه هستند و در برابر توطئه ها و تهدیدهای دشمنان با هوشیاری کامل عمل می کنند.

دیدار دانش آموزان بسیجی با امام جمعه کوثر/تصاویر
دیدار دانش آموزان بسیجی با امام جمعه کوثر/تصاویر
دیدار دانش آموزان بسیجی با امام جمعه کوثر/تصاویر
دیدار دانش آموزان بسیجی با امام جمعه کوثر/تصاویر

نظرات کاربران

 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر