تازه های سایت

4. مهر 1396 - 15:07
همزمان با چهارمین روز از هفته دفاع مقدس، یادواره شهدای دانش آموز با حضور مسئولان در مدرسه حجاب شهر گیوی برگزار شد.

به گزارش کوثرخبر، این مراسم معنوی که صبح امروز در محل مدرسه حجاب شهر گیوی برگزار شد؛ حجت الاسلام والمسلمین مرادزاده، استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه شهدای دانش آموز ایران اسلامی در 8 سال دفاع مقدس جانانه همپای رزمندگان از خاک میهن اسلامی دفاع کردند اظهار کرد: دانش آموزان در کنار سنگر علم و دانش در دوران دفاع مقدس شجاعانه و با رشادت کامل برابر دشمنان این مرز و بوم ایستادگی کرده و از میهن خود دفاع کردند.

وی ادامه داد: امروز دشمن با تمام توان در پی وارد کردن هجمه به انقلاب و دین است که باید از همه ظرفیت در زمینه مقابله با جنگ نرم دشمنان و در دفاع از دین استفاده کنیم؛ دانش آموزان امروزه در خط مقدم جنگ نرم هستند و می بایست در راستای اعتلای فرهنگ غنی ایرانی-اسلامی در برابر دشمنان مقابله کنند.

حجت الاسلام والمسلمین مرادزاده گفت: خون شهدا پشتوانه نظام است و این نظام بواسطه جانفشانی های شهدا و رزمندگان است که در جهان حرف های زیادی برای گفتن دارد.

این مسئول افزود: شهدای دانش آموز شهدایی هستند که خدا را فهمیدند و خداوند آنها را دوست داشت و به آنها در مقابل ملائک افتخار می کرد و شهدا با پرواز عاشقانه خود به سوی معبود حقیقی پرواز کردند.

استاد حوزه و دانشگاه خاطر نشان کرد: شهرستان کوثر در دوران دفاع مقدس عزیزانی را تقدیم نظام اسلامی کرد که هنوز بعد از گذشت سال ها رشادت های آنها در اذهان باقیمانده است.

وی شهید فهمیده را الگو و افتخاری برای دانش آموزان ایرانی دانست و با اشاره به بسیج دانش آموزی افزود: بسیج مجموعه ای است که در آن فداکارترین و آماده ترین نوجوانان کشور در راه اهداف عالی این ملت و برای به کمال رساندن این کشور گرد هم آمده اند.

پخش نماهنگ و سرود و تجلیل از خانواده های شهدای دانش آموز از دیگر برنامه های این یادواره بود.

 

یادواره شهدای دانش آموز در شهر گیوی برگزار شد/تصاویر
یادواره شهدای دانش آموز در شهر گیوی برگزار شد/تصاویر
یادواره شهدای دانش آموز در شهر گیوی برگزار شد/تصاویر
یادواره شهدای دانش آموز در شهر گیوی برگزار شد/تصاویر

نظرات کاربران

 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد