تازه های سایت

28. شهريور 1396 - 7:47
اجرای بیش از 40 برنامه هفته دفاع مقدس در کوثر
جانشین فرماندهی سپاه کوثر خبرداد:
اجرای بیش از 40 برنامه هفته دفاع مقدس در کوثر
جانشین فرمانده سپاه ناحیه کوثر گفت: بیش از 40 برنامه هفته دفاع مقدس با حضور اقشار مختلف مردمی بخصوص بسیجیان، پاسداران و کارکنان ادارت و نهادها در شهرستان کوثر برگزار می شود.

سرهنگ 2 پاسدار صفدر جعفرزاده امروز طی گفتگو با خبرنگار کوثرخبر اظهار کرد: هفته دفاع مقدس همزمان با سراسر کشور با حضور مقتدرانه بسیجیان در 31 شهریور ماه در شهرستان کوثر آغاز می شود.

وی با بیان اینکه بیش از 50 برنامه فرهنگی بصیرتی در شهرستان کوثر اجرا می شود؛ دیدار با امام جمعه کوثر، رژه خودرویی، غباروبی مزار شهدا، استفاده از فرماندهان 8 سال دفاع مقدس در بین الصلاتین نماز جمعه، برپایی ایستگاه صلواتی، ویزیت رایگان توسط بسیج سازندگی، یادواره شهدا، دیدار با خانواده شهدا در طول هفته دفاع مقدس، نشست فرمانده و جانشین فرماندهی سپاه کوثر با خبرنگاران با موضوع هفته دفاع مقدس، نشست بصیرتی و روشنگری، نواختن زنگ انقلاب و ... از جمله شاخص ترین برنامه های سپاه کوثر در هفته دفاع مقدس می باشد.

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه کوثر ادامه داد: هفته دفاع مقدس از 31 شهريور ماه به مدت 7 روز در شهرستان كوثر برگزار مي شود كه 43 برنامه فرهنگي و بصيرتي از جمله برنامه هاي اجرايي اين هفته است که انتظار می رود تمامی بسیجیان و روسای ادارات در برنامه های این هفته مقدس حضور به عمل آورند.

جانشین فرمانده سپاه کوثر دفاع مقدس را مظهر حماسه، آرمانخواهی، ایثار، از خودگذشتگی، تدبیر و حکمت عنوان کرد و گفت: در دفاع مقدس بایستی به مسئله حماسه و تدبیر بیشتر پرداخته شود؛ چرا که این هفته مصداق بارز امنیت و جهاد و مقاومت در سایه ولایت است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر