تازه های سایت

25. شهريور 1396 - 7:48
هنرجوی رشته گرافیک هنرستان هانیه شهر گیوی موفق به کسب رتبه 68 کشوری در کنکور سراسری دوره های کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای شد.

به گزارش کوثرخبر،سمیه آذر نیا، اهل گیوی و هنرجوی رشته گرافیک هنرستان هانیه موفق به کسب رتبه 68 کشوری در کنکور سراسری دوره های کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای شد.

این هنرجو با کسب رتبه برتر کنکور از دانشگاه ولیعصر تهران در رشته گرافیک مقطع کاردانی پذیرفته شده است.

حجت لاسلام والمسلمین بیگی، خطیب جمعه کوثر در گفتگوی کوتاه خبری با خبرنگار کوثرخبر، ضمن تبریک این موفقیت علمی اظهار کرد: علت اصلی افزایش مهاجرت و فرار نخبگان و فرهیختگان از شهرستان کوثر، مسئله آموزش، تعلیم، تربیت و پرورش است.

وی ادامه داد: متاسفانه در سایه کمبود امکانات رفاهی، علمی و آموزشی و همینطور بی مهری برخی از مسئولان فرهنگی باعث شده است اقشار متعدد مردمی، بخصوص فرهنگیان، نخبگان و فرهنیختگان از شهرستان به مرکز استان یا دیگر استان های همجوار مهاجرت کنند.

خطیب جمعه کوثر با بیان اینکه روز به روز نسبت به مهاجرت مردم منطقه افزوده می شود، افزود: مسئله آموزش و پرورش در اولویت اعمال فرهنگی قرار دارد و از این رو مسئولان می بایست شبانه روزی به فکر تقویت بیش از پیش تعلیم، تربیت و آموزش باشند.

حجت الاسلام و المسلمین بیگی اضافه کرد: اینک همه مسائل اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی بستگی به علم و دانش دارد و اگر مسئولان و دانش آموزان منطقه همت کنند در کنکور حداقل 10 نفر رتبه زیر 100 کسب کنند، بیش از پیش در همه امور موفق خواهیم بود.

به گزارش کوثرخبر، فرهنگیان، نخبگان و دیگر مسئولان فرهنگی این موفقیت علمی را به هنرجوی کوثری تبریک گفته و خواستار رشد و تقویت دانش آموزان منطقه در عرصه علم و دانش شدند.

انتهای پیام/

 

هنرجوی کوثری در کنکور سراسری دانشگاه فنی و حرفه ای رتبه 68 کشوری را ازآن خود کرد

نظرات کاربران

مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا