تازه های سایت

23. شهريور 1396 - 1:11

به گزارش کوثرخبر،

کولاکوویچ

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: باید از فرصت‌ها استفاده می‌کردیم و بازیکنانم امروز از این فرصت استفاده کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، ایگور کولاکوویچ پس از پیروزی شاگردانش برابر آمریکا در نشست خبری مسابقات جام قهرمانان بزرگ اظهار داشت: بازی خیلی سختی بود و لحظات سختی برای ایران در این بازی رخ داد. آمریکا در دو ست اول به‌صورت عجیبی در دریافت، حملات پس از دریافت و سرویس خوب کار کرد.

وی گفت: من با بازیکنانم صحبت کردم و به آنها گفتم "اگر به این صورت بازی کنید کاری از پیش نخواهید برد". آمریکا فوق العاده والیبال بازی کرد، بنابراین باید برای خودمان فرصت به وجود می‌آوردیم و از فرصت‌هایی که به‌طور قطع تیم مقابل در طول ست‌ها در اختیارمان قرار داد، به‌خوبی استفاده کردیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران تصریح کرد: آمریکا نمی‌توانست همیشه با یک روند بازی کند. باید از فرصت‌ها استفاده می‌کردیم و بازیکنانم امروز از این فرصت استفاده کردند. بعد از آن هم تیم انرژی زیادی گرفت و به این باور رسید که می‌تواند پیروز شود. از پیروزی امروز برابر آمریکا خوشحال هستم.

تیم ملی ایران در دومین مسابقه خود در جام قهرمانان بزرگ جهان در حالی که در ست‌های اول و دوم مغلوب آمریکا شده بود، موفق به کسب پیروزی سه بر دو مقابل این تیم شد و در صدر جدول این رقابت‌ها قرار گرفت.

تیم‌های شرکت‌کننده در جام قهرمانان بزرگ جهان فردا (پنجشنبه) استراحت دارند و این رقابت‌ها از روز جمعه در شهر اوکاسا پیگیری خواهد شد که تیم ملی والیبال ایران به مصاف برزیل قهرمان المپیک می‌رود.

*

نظرات کاربران

کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور