تازه های سایت

21. شهريور 1396 - 13:02
فرمانده سپاه کوثر گفت: بسیج و سپاه کوثر تمام توان خود را در حمایت کامل از عرصه‌های مختلف کشاورزی، تولیدی و صنعتی در شهرستان کوثر به کار گرفته است تا از این طرقی بتوانیم گامی در راستای تحقق شعار سال برداریم و بتوانیم هر چه بیشتر زمینه‌ساز ایجاد فرصت‌های شغلی و توسعه تولید در شهرستان شویم.

به گزارش کوثرخبر، سرهنگ بیژن راعی امروز در جمع بسیجیان شهرستان کوثر اظهار داشت: تحقق حداکثری شعار سال مبنی بر اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال و عمل به منویات مقام معظم رهبری از مهمترین اولویت‌ها بوده که باید در این زمینه برنامه‌ریزی لازم و اساسی انجام شود.

وی تصریح کرد: بسیج سپاه کوثر تمام توان خود را در حمایت کامل از عرصه‌های مختلف کشاورزی، تولیدی و صنعتی در شهرستان کوثر به کار گرفته است تا از این طرقی بتوانیم گامی در راستای تحقق شعار سال برداریم و بتوانیم هر چه بیشتر زمینه‌ساز ایجاد فرصت‌های شغلی و توسعه تولید در شهرستان شویم.

سرهنگ راعی با اشاره به اینکه ارتقای سطح دستیابی به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در شهرستان و تقویت حوزه‌های کشاورزی، تولیدی و بنگاه‌های زودبازده اهداف مجمع بسیج است، افزود: امسال تلاش می کنیم تا در این زمینه اقدامات اساسی را انجام داده و از اجرای طرح‌ها در این حوزه‌ها حمایت کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه کوثر بیان کرد: بسیج امروزه در همه عرصه‌ها کمک حال مسئولان بوده و دولتمردان می‌بایست در این زمینه از ظرفیت‌های بالقوه این نیروی مردمی بهره ببرند تا بتوانیم شاهد پیشبرد هر چه بیشتر اهداف کلان کشور بوده و توسعه و پیشرفت هر چه بیشتر را برای ایران اسلامی فراهم آوریم.

وی گفت: ارائه تسهیلات اقتصاد مقاومتی، حمایت از صنایع تبدیلی و فعالیت در عرصه‌های ۱۲ گانه گام نخست حرکت در حوزه تولید و اشتغال استو باید این گونه نباشد که همه انتظار پشت میزنشینی داشته باشند و باید در این حوزه‌ها توسعه اشتغال را شاهد باشیم.

فرمانده سپاه ناحیه کوثر اظهار کرد: بسیج و سپاه در کنار حمایت از فعالان اقتصادی و تولیدی در بخش بازاریابی محصولات کشاورزی، باغی و غیره نیز در سطح شهرستان کوثر یار و یاور کارآفرینان است و در این زمینه نیز اهتمام و تلاش جدی دارد.

نظرات کاربران

شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب