تازه های سایت

21. شهريور 1396 - 7:59
 برگزاری نخستین کمیسیون پزشکی رایگان برای مددجویان کوثری
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) کوثر عنوان کرد:
برگزاری نخستین کمیسیون پزشکی رایگان برای مددجویان کوثری
مدیر کمیته امداد شهرستان کوثر گفت: کمیسیون پزشکی برای نخستین بار با حضور پزشکان کوثری بصورت رایگان و به منظور تعیین درصد از کار افتادگی مددجویان تحت حمایت امداد امام خمینی(ره) کوثر در محل کمیته امداد این شهرستان برگزار شد.

به گزارش کوثرخبر، سید غلامرضا مظلومی با اعلام این خبر اظهار کرد: جلسات کمیسیون پزشکی مددجویان کوثری که ماه های قبل در شهرستان خلخال صورت می گرفت و برای آنان نیز هزینه بر بود، با تمهیدات اتخاذ شده و با همت شبکه بهداشت و درمان کوثر این خدمات بمنظور تعیین درصد از کارافتادگی مددجویان برای نخستین بار در کمیته امداد شهرستان کوثر انجام یافت.

مدیر کمیته امداد شهرستان کوثر با بیان اینکه برگزاری این کمیسیون ها سبب شد از ارجاع مددجویان به دیگر شهرستان ها پرهیز شود، گفت: هم اکنون این کمیسیون با حضور دکتر عمران خسروی، پزشک عمومی و همچنین خانم دکتر رحیمی متخصص داخلی در شهرستان کوثر برگزار می شود.

وی ادامه داد: هدف کمیته امداد خدمات رسانی به قشر مستضعف و نیازمند جامعه بوده و خواهان کنترل فقر است، از این رو و به واسطه معاینات پزشکان معتمد افرادی از جامعه که نیاز به حمایت این نهاد دارند شناخته شده و زیر پوشش قرار می‌گیرند.

مظلومی خاطر نشان کرد: افراد زیر 55 سال دارای بیماری برای دریافت مساعدت باید به کمیسیون پزشکی مراجعه کرده و تعیین درصد کارافتادگی از سوی پزشکان معتمد را دریافت کنند تا بتوانند از مزایای این نهاد مقدس بهره مند شوند در غیر اینصورت نمی توانند تحت حمایت کمیته امداد باشند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) کوثر در پایان گفت: کمیسیون پزشکی هم اینک برای رفاه حال عزیزان و متقاضیان بصورت رایگان در کمیته امداد امام راحل کوثر انجام می یابد که تا کنون تعداد 21 نفر از همشهریان تعیین درصد کارافتادگی شده اند.
 

 برگزاری نخستین کمیسیون پزشکی رایگان برای مددجویان کوثری
 برگزاری نخستین کمیسیون پزشکی رایگان برای مددجویان کوثری
 برگزاری نخستین کمیسیون پزشکی رایگان برای مددجویان کوثری

نظرات کاربران

سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی