تازه های سایت

21. شهريور 1396 - 7:31
کتاب «گیوی سرزمین نیکان و بزرگان» رونمایی شد
با حضور اساتید و هنرمندان کوثری؛
کتاب «گیوی سرزمین نیکان و بزرگان» رونمایی شد
با حضور برخی از مسئولان، اساتید و هنرمندان کوثری، کتاب «گیوی سرزمین نیکان و بزرگان» در محل سالن فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر گیوی رونمایی شد.

به گزارش کوثرخبر، این کتاب در یک ماه گذشته توسط هنرمند خوش ذوق کوثری، آقای زعفر احدزاده و با همکاری و مشارکت جابر قنبری گیوی و حاتم سبحانی منتشر شده بود.

«گیوی سرزمین نیکان و بزرگان» ضمن اینکه تاریخ منطقه را به تصویر کشیده، از طرفی به ظرفیت های انسانی و نخبه پروری قسمتی از جنوب استان اردبیل نیز اشاره کرده است.

به گفته زعفر احدزاده، مولف کتاب «گیوی سرزمین نیکان و بزرگان»، جنوب استان اردبیل یکی از نخبه خیز ترین مناطق کشور می باشد و بزرگان و دانشمندان برجسته ای در زمینه های دینی، علمی، علوم انسانی و پزشکی و …داشته که لازم است برای هرچه آشنایی بیشتر و بهتر با این مفاخر اقدامات شایسته ای در حوزه فرهنگ صورت گیرد.

این روزنامه نگار و پژوهشگر می گوید: کتاب حاضر در دو بخش سرزمین که مشتمل بر مطالعات تاریخی، سرزمینی، فرهنگی و ظرفیت ها و یادمان های فرهنگی و تاریخی و نیز بخش نیکان و بزرگان که مشتمل بر مطالعاتی در حوزه ظرفیت های برجسته انسانی که به صورت تفکیکی مورد بررسی قرار گرفته تدوین شده است.

 

کتاب «گیوی سرزمین نیکان و بزرگان» رونمایی شد
کتاب «گیوی سرزمین نیکان و بزرگان» رونمایی شد

نظرات کاربران

پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای