تازه های سایت

21. شهريور 1396 - 6:57
امام جمعه کوثر از سرمایه گذاری بزرگترین کارخانه تولید کننده لوله های پلی اتلین خاورمیانه در این شهرستان خبرداد.

به گزارش کوثرخبر، حجت الاسلام والمسلمین بیگی در گفتگوی کوتاه خبری با خبرنگار کوثرخبر اظهار کرد: طی بازدید های انجام یافته از بزرگترین کارخانه تولید کننده لوله های پلی اتلین خاورمیانه در تبریز، اقدامات اولیه سرمایه گذاری این کارخانه در شهرستان کوثر انجام یافته است.

وی ادامه داد: کارخانه "اروند کاریز" استان آذربایجان شرقی تولید کننده انواع لوله های پلی اتلین و اتصالات می باشد که سهام داران آن کارخانه قول مساعد را در خصوص سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال در شهرستان کوثر داده اند.

خطیب جمعه کوثر افزود: طبق رایزنی های انجام یافته از سهام داران این کارخانه دعوت شده است که در بازدید از منطقه کوثر برای ایجاد یک کارخانه در راستای مرتفع ساختن معضلات تولید و اشتغال موثر عمل کنند.

حجت الاسلام والمسلمین بیگی با بیان اینکه سرمایه گذاری این شرکت بزرگ در کوثر موجب تقویت بنیه اقتصادی و ارتقای سطح کیفی تولید و اشتغال خواهد شد، گفت: در صورت تایید ظرفیت ها و پتانسیل های کافی و وافر شهرستان کوثر، ضمن اینکه این کارخانه توانایی ایجاد شغل و تولید را در منطقه افزایش خواهد داد، بلکه در تکمیل پروژه سد گیوی و همچنین ایجاد دیگر پروژه های حیاتی استان نیز موثر واقع خواهد شد.

به گزارش کوثرخبر، نخستین کارخانه داروهای گیاهی استان اردبیل در شهرستان کوثر ایجاد شده است که متاسفانه پس از تولید در یک بازه زمانی به دلیل ضعف در حوزه بازاریابی و عدم حمایت های لازم فعلاً نیمه تعطیل می باشد.

علاوه بر این کارخانه، کلنگ کارخانه یونگول بتن گیوی نیز در یک سال گذشته به زمین زده شد که هم اکنون پس از گذشت 15 ماه این پروژه همچنان در حد یک مراسم کلنگ زنی باقی مانده است.

کارخانه پرلیت کوثر نیز در 3 سال گذشته با حرکت لاک پشتی خود هنوز به خط تولید نرسیده است.

دیگر پروژه هایی همچون پایاب سد گیوی، فاضلاب شهر گیوی، ساختمان دولت، مسکن 51 واحدی گیوی و ... نیز هستند که ظرفیت ویژه ای را داشته و در صورت تکمیل و بهره برداری از آنها تولید و اشتغال مد نظر رهبری و مردم در منطقه محقق خواهد شد.

انتهای پیام/

 

سرمایه گذاری بزرگترین کارخانه تولید کننده لوله های پلی اتلین خاورمیانه در کوثر
سرمایه گذاری بزرگترین کارخانه تولید کننده لوله های پلی اتلین خاورمیانه در کوثر

نظرات کاربران

پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی