تازه های سایت

20. شهريور 1396 - 10:10
برگزاری جلسه کمیته توجیه و تبلیغ با مدیران مدارس، اختتامیه کلاس های اوقات فراغت، بازدید کارشناسان اداره کل از روند اجرایی پروژه مهر، برگزاری کارگاه آموزشی اولیای دانش آموزان پایه اول ابتدایی در مدارس و بازدید مدیر آموزش و پرورش ازپروژه های عمرانی مهمترین رویداد های آموزش و پرورش کوثر در هفته گذشته بود.

به گزارش کوثرخبر، مهمترین اخبار و رویداد های آموزشی و تربیتی آموزش و پرورش کوثر را در زیر مشاهده می کنید.

 

 
دومین جلسه کمیته توجیه و تبلیغ با مدیران مدارس شهرستان کوثر
 
جلسه کمیته توجیه و تبلیغ پروژه مهر ،با دعوت از مدیران مدارس شهرستان کوثر وبا حضور مدیر آموزش و پرورش و اعضای کلیه کارگروهادر اتاق جلسه آموزش و پرورش شهرستان کوثر تشکیل شد.
 

در ابتدا جلسه مدیر آموزش وپرورش برنامه های  پروژه مهر  را توجیح کرد.

سپس مقررگردید مدیران مدارس بخشنامه پروژه مهر ارسالی به مدارس را اجرا و نتیجه و مستندات را به مدیریت آموزش و پرورش ارسال کنند.

محمد مهری معاونت پرورشی ورئیس کارگروه توجیه وتبلیغ توصیه های لازم در خصوص نصب پرچم جمهوری اسلامی ایران و زنگ مدارس وبزرگداشت هفته دفاع مقدس و نواختن زنگ انقلاب در مدارس توضیحاتی ارائه کرد.

..............................................................................................................

دیدار با آزاده فرهنگی در کوثر
 
به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی ، امام جمعه ،بخشدار ، مدیر آموزش وپرورش وبرخی از روسای ادارات با آزاده سرفراز عادل علیپور دیدار و ضمن تبریک این روز خجسته از استقامت و بردباری این عزیز و خانواده وی قدردانی کرد .
 

بیگی امام جمعه شهرستان کوثر  اظهار کرد : تقدیر و تجلیل از آزادگان و خانواده های ایشان که مظهر ایستادگی و ایثار و از خود گذشتگی است بر همگان واجب می باشد .

در ادامه مهدی غزنوی مدیر آموزش وپرورش تصریح کرد: آزادگان بزرگوار در بهترین روزهای جوانی خود جانشان را در طبق اخلاص گذاشتند و با تحمل شکنجه ها و مشقت های زندان های مخوف رژیم بعثی درس ایستادگی را به جهانیان آموختند.  

مهدی غزنوی  افزود: در این میان صبر و بردباری خانواده های آزادگان به ویژه همسران آنها را نیز نباید فراموش کنیم چرا که ایشان اسوه های ایستادگی و الگوی مناسبی برای زنان امروزی هستند.

................................................................................................................

اختتامیه کلاس های اوقات فراغت در کوثر
مراسم اختتامیه اوقات فراغت همزمان با سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی (ع) و فاطمه الزهرا(س) در شهرستان کوثر برگزار شد.
 

در این مراسم که  با حضور معاونت پرورشی،مسئول بسیج دانش آموزان،مدیران ودانش آموزان مراکز انجام شد،محمد مهری معاونت پرورشی وتربیت بدنی  ضمن تبریک سالروز ازدواج امام علی (ع) و فاطمه الزهرا (س) عملکرد پایگاه های تابستانی را در تعمیق باور های دینی و اعتقادی و بالا بردن سطح علمی و مهارتی دانش آموزان را موفق ارزیابی کرد.

محمد مهری در ادامه افزود به حول و قوه الهی سطح کمی و کیفی پایگاه های تابستانی امسال قابل قبول بود و توانست به خوبی نقش خود را در پر کردن اوقات فراغت ایفا نماید.

............................................................................................................

 
بازدید کارشناسان اداره کل از روند اجرایی پروژه مهر
معاونت سواد آموزی مدیر کل آموزش وپرورش به همراه کارشناسان اداره کل از روند اجرایی پروژه مهر 96 شهرستان کوثر بازدید کردند.
 

کارشناسان ادراه کل در قالب 6 گروه از مدارس  شهرستان بازدید کرده وضمن ارزیابی عملکرد شهرستان در پروژه مهر از نزیک شاهد اقدامات مدیران وعوامل اجرایی مدارس برای آماده سازی همه جانبه برای شروع سالتحصیلی شدند.

در جلسه جمع بندی بازدید که در محل مدیریت آموزش وپرورش برگزار گردید یوسف احمدی معاونت سواد آموزی مدیر کل پروژه مهر را تلاشی برای شروع سالتحصیلی جدید توام با نشاط بیان کرد.

 یوسف احمدی  درادامه گفت آغاز مهر صرفا به خانواده آموزش و پرورش تعلق ندارد بلكه یك روز ملی و یك شروع خجسته است و پروژه مهر؛ تجلی یك برنامه ریزی و هماهنگی مطلوب در جهت هر چه باشكوه تر برگزار شدن این روز ملی است.

در ادامه کارشناسان نتیجه بازدید وارزیابی از منطقه را بسیار خوب بیان کردند.

...................................................................................................................

برگزاری کارگاه آموزشی اولیای دانش آموزان پایه اول ابتدایی در مدارس شهرستان کوثر
کارگاه آموزشی اولیای دانش آموزان پایه اول ابتدایی در مناطق یک و دو شهری برگزار شد.
 

مرحله مقدماتی این کارگاه ها از دهم لغایت بیستم شهریور ماه در مدارس شهری و مجتمع های آموزشی و پرورشی به صورت متمرکز برگزار خواهد شد.

مرحله مقدماتی کارگاه امروز در مناطق یک و دو شهری به صورت جداگانه و با حضور اولیای دانش آموزان، مدیران، معلمان و مدرسان کارگاه ها به منظور آشنایی اولیای دانش آموزان با موضوعاتی از قبیل ویژگی های رشد دوران کودکی، آشنایی با مقررات عمومی مدرسه، آشنایی اولیا با وظایف خود در قبال تربیت فرزندان، نحوه تعامل اولیا با مدرسه و معلم و تمهید آمادگی های  مورد نیاز کودکان برای پیوند با محیط آموزش رسمی برگزار شد.

گفتنی است که مرحله تکمیلی این کارگاه ها نیز در طول مهر ماه که شامل آشنایی با محتوای دروس پایه اول، مشکلات و اختلالات یادگیری، سنجش و ارزشیابی تحصیلی  می باشد، برگزار خواهد شد.

..................................................................................................................

بازدید مدیر آموزش و پرورش از پروژه های عمرانی و نوسازی و بهسازی مراکز آموزشی
 
به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان مهدی غزنوی مدیر آموزش وپرورش شهرستان کوثر در راستای پروژه مهر 96 از تعدادی از پروژه های عمرانی و بهسازی و نوسازی مدارس شهرستان بازدید بعمل آورده و روند پیشرفت هریک از پروژه ها را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.
 

 

مهدی غزنوی در حاشیه این بازدید بیان کرد: تلاش می کنیم پروژه های نیمه تمام مدارس منطقه برای بازگشایی مدارس آماده شده و دانش آموزان در سال تحصیلی جدیداز آنها استفاده کنند.

گفتنی است  ازپروژه  رنگ آمیزی مدارس ابوذر –سنایی وشهید کلانتری آقامیر لو – وتعمیر سرویس های بهداشتی  دبستان شهید نامجوی عرصه دوگاه بازدید بعمل آمد.

 

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران

پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای