تازه های سایت

20. شهريور 1396 - 7:30
هدف از کشتار جمعی مسلمانان میانمار، ریشه کن کردن اسلام است
کارشاس مسائل اجتماعی مطرح کرد:
هدف از کشتار جمعی مسلمانان میانمار، ریشه کن کردن اسلام است
نویسنده: 
میلاد عسگری
کارشاس مسائل اجتماعی گفت: کشتار بی رحمانه و ظالمانه مسلمانان میانمار بطور علنی از سوی حکام آمریکایی صهیونیستی تدارک دیده می شود و هدف آنها چیزی جز از بین بردن اسلام نیست.

به گزارش کوثرخبر، بختیار محمدی در گفتگو با خبرنگار کوثرخبر ضمن محکوم کردن کشتار بیرحمانه مردم میانمار اظهار کرد: از بدو انقلاب فرهنگ انقلابی و اسلامی در ایران اسلامی و جای جای جهان احیا شده است، بطوری که اهداف و آرمان های اسلامی به دیگر کشور های مسلمان صادر شده و دستاورد های بسیاری را نیز در مقوله بیداری اسلامی داشته است.

وی ادامه داد: اما این بیداری اسلامی موجب شد برخی دیو صفتان و غاصبان جهان درصدد مقابله با این فرهنگ عاشورایی شوند که هم اینک آثار این اقدام خصمانه را در خاورمیانه، آفریقا، آمریکا و دیگر کشور های مسلمان از جمله میانمار مشاهده می کنیم.

این کارشناس اجتماعی با بیان اینکه مجامع بین المللی نخستین دشمنان بشریت هستند گفت: سالهاست که مجامع بین المللی و حقوق بشر با وجود مشاهده اقدامات خصمانه استکبار، صهیونیست و آل سعود سکوت کرده اند و این بزرگترین خیانت به بشریت است.

محمدی اضافه کرد: تسویه حساب نژادی و یا اقلیت مسلمانان کشور میانمار نسبت به بوداییان در حقیقت ظاهر قضیه است و در باطن و پشت پرده این کشتار جمعی آمریکایی هایی است که با چراغ سبز خود کودکان و زنان و ... را در فجیح ترین حالت به قتل می رسانند.

وی خاطر نشان کرد: مردم کشور های مسلمان، وزرای خارجه و حکومت اسلامی در واقع باید از تمامی ظرفیت خود برای جلوگیری از کشتار بی‌رحمانه مسلمانان استفاده کنند و کمک‌های انسان دوستانه و موثری را در همه ابعاد به این مظلومان برساند، اگر اتحاد و همدلی بین مسلمین جهان وجود داشته باشد مجامع بین المللی مجبور به شکستن سکوت خود در برابر ظالمان خواهد بود.

مدعیان حقوق بشر مقصر اصلی کشتار جمعی مردم مسلمان «روهینگیا» هستند

کارشناس مسائل اجتماعی تصریح کرد: راه اندازی جنگ بودایی - اسلامی نخستین گامی است که در سال 2012 در کشور میانمار آغاز شده که نتیجه آن کشته شدن بیش از 1000 نفر و آواره شدن 150 هزار نفر شده است؛ چگونه است که سردمداران و مدعیان حقوق بشر حتی جرات پوشش خبری این وقایع تاسفبار را ندارند و همچنان در برابر این فجایع غیر انسانی هیچ عکس العملی نشان نمی دهند.

محمدی در پایان گفت: سوزاندن مردم مسلمان، تکه تکه کردن آنها و آواره ساختن هزاران نفر از مسلمانان نمونه بارزی از اقدامات استکبار و داعش صفتان امروزی است که تنها رویکرد اسلام ستیزی را پیش گرفته و خواهان از بین بردن این فرهنگ عاشورایی هستند.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی