تازه های سایت

19. شهريور 1396 - 7:32
رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان کوثر گفت: مهمترین شاخصه اصلی حضرت علی(ع) حفظ بیت المال بود و مسئولان باید توجه کنند که در استفاده از اموال دولتی حساسیت داشته باشند در غیر این صورت استفاده شخصی ازآن اموال حرام شرعی است.

به گزارش کوثرخبر، حجت الاسلام والمسلمین بیگی، خطیب جمعه کوثر در گفتگو با خبرنگار کوثرخبر با اشاره به دهه ولایت و امامت اظهار کرد: عید ولایت، عید بشریت است و آروزی بشریت حیات در سایه ولایت است؛ نزدیک به 40 سال می باشد که ولایت فقیه در ایران اسلامی دیکتاتوری را حذف کرده و مردم را از چنگال گرگ ها و دیو هایی چون رضا خان رهایی بخشیده است.

وی ادامه داد: کسی که در ظاهر والی ایران ولی درواقع قشو کش اسب ها بود و شاهکار تاریخی را با نام کاپیتولاسیون برای ایران و ایرانیان رقم زد و جان و مال و ناموس ملت را به تاراج گذاشت؛ رضا خان سند بردگی مردم ایران را در تاریخ به تصویر کشید حال مردم این سرزمین در سابه ولی فقیه استقلال یافته و به خود متکی است و این هنر ولی فقیه زمان بود.

خطیب جمعه کوثر در بخش دیگری از سخنان خود به استفاده بی رویه و شخصی برخی از مسئولان کوثری اشاره کرد و افزود: رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان کوثر گفت: مهمترین شاخصه اصلی حضرت علی(ع) حفظ بیت المال بود و مسئولان باید توجه کنند که در استفاده از اموال دولتی حساسیت داشته باشند در غیر این صورت استفاده شخصی ازآن اموال حرام شرعی است.

امام جمعه کوثر گفت: استفاده از اموال دولتی بخصوص اتومبیل های پلاک قرمز خارج از کار های اداری و ... معصیت داشته و آن دسته از مسئولانی که به این اصل توجه ندارند روز قیامت در پیشگاه ملت باید جوابگو باشند.

حجت الاسلام والمسلمین در دیگر بخش های سخنان خود به کشتار مظلومانه مردم مسلمان میانمار اشاره کرد و اظهار داشت: کشتار 8 میلیون نفر از مردم مظلوم و مسلمان میانمار با چراغ سبز استکبار جهانی (آمریکا) انجام یافته که این نقض آشکار حقوق بشر است.

پدر معنوی کوثر در پایان بیان کرد: سازمان حقوق بشری و مجامع بین المللی چرا هیچ واکنشی در جهت محکومیت ظالمان نشان نمی دهند؛ امروزه حقوق بشر آمریکایی و هر آنچه که استکبار می خواهد در کشور های مسلمانی همچون یمن، میانمار و دیگر کشور های اسلامی به وضوح قابل مشاهده است که متاسفانه هیچ کس و هیچ سازمانی برای این موضوع واکنش نشان داده است.

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران

پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی