تازه های سایت

11. شهريور 1396 - 7:57
جشنواره میوه "به" در گیوی برگزار می شود
برای نخستین بار؛
جشنواره میوه "به" در گیوی برگزار می شود
نویسنده: 
میلاد عسگری
فرماندار کوثر گفت: تمهیداتی در خصوص برگزاری جشنواره میوه "به" که برند کشوری را دارد، در شهر گیوی انجام یافته است.

به گزارش کوثرخبر، علیرضا علیپور اظهار کرد: با هماهنگی های به عمل آمده جشنواره میوه"به"(به زبان ترکی هیوا) برای نخستین بار در باغ شهر گیوی برگزار می شود.

وی ادامه داد: میوه "به" برند کشوری را داراست که هدف از برگزاری این جشنواره شناساندن شهر گیوی که امروزه به عنوان ماسوله اردبیل و باغ شهر گیوی مشهور است، می باشد.

فرماندار کوثر افزود: برگزاری این جشنواره در منطقه در کنار معرفی قابلیت‌های توریستی، تاریخی و تفریحی، توانمندی‌های حوزه های متعدد این شهر را بیش از پیش به منصه ظهور می‌گذارد.

علیپور گفت: معرفی جاذبه‌های گردشگری این شهرستان تا حد قابل توجهی می‌تواند به رشد و توسعه منطقه کمک کند که امیدواریم در این زمینه متولیان امر همکاری و مشارکت‌های همه‌جانبه‌ای با ما داشته باشند تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم.

رئیس شورای اداری شهرستان کوثر با بیان اینکه این جشنواره در یک ماه آینده برگزار خواهد شد، گفت: معرفی میوه "به" به‌عنوان نماد باغداری شهرستان کوثر و مرکز آن شهر گیوی، ظرفیت‌های باغداری گیوی، جذب گردشگر، افزایش روحیه شادابی و نشاط در مردم و معرفی ظرفیت‌های گردشگری شهرستان تاریخی و گردشگری کوثر از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره است.

به گزارش کوثرخبر، جشنواره "به" برای نخستین بار در سطح شهرستان کوثر برگزار می شود که قطعاً در حوزه توریستی و گردشگری و همچنین تقویت بنیه اقتصادی موفقیت هایی را برای اهالی خواهد داشت.

نظرات کاربران

 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر