تازه های سایت

5. شهريور 1396 - 0:54
نائب رئیس شورای اسلامی گیوی از تعیین و تکلیف مسکن مهر 51 واحدی منطقه 2 شهری در آینده ای نزدیک خبر داد.

به گزارش کوثرخبر، مهدی صیامی، نائب رئیس شورای اسلامی شهر گیوی گفت: آن دسته از همشهرياني كه در مسكن مهر منطقه 2 شهری عضو هستند توجه داشته باشند که طي هفته آتي جلسه اي براي تعيين تكليف اين پروژه تشكيل خواهد شد.

وی ادامه داد: اطلاعيه اي از قبل منتشر و زمان و مكان دقيق جلسه اعلام خواهد شد که از متقاضیان واحد های مربوطه تقاضا می شود در این جلسه حضور به عمل برسانند.

صیامی خاطر نشان کرد: مدت های مدیدی است که این پروژه مردمی با پیشرفت 40 درصدی راکد مانده است که امیدواریم با همکاری متقاضیان و مسئولان امر این مشکل مرتفع شود.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر گیوی افزود: هم اکنون مسکن مهر منطقه 2 شهری به یک معضل اجتماعی تبدیل شده و متقاضیان واحد ها با وجود واریز مبالغ درخواستی، هنوز بلاتکلیف مانده اند که انتظار می رود طی مراحلی این معضل برطرف شود.

به گزارش کوثرخبر، 51 واحد مسکن مهر منطقه 2 شهری گیوی بیش از 8 سال است که همچنان بدون تکلیف مانده و موجب نارضایتی متقاضیان این واحد ها شده است.

این پروژه مردمی با بد قولی های بسیاری از سوی دولت ها دست و پنجه نرم کرده است، بطوری که جلسات و پیگیری های بسیاری از سوی مسئولین امر برگزار شده ولی خروجی مشهود به تعیین و تکلیف این پروژه میسر نشده است.

حال پس از 8 سال بلاتکلیفی هم اکنون این مکان تبدیل به استراحتگاه معتادین و ... شده است تا باری دیگر بر معضلات این مسکن بی مهر افزوده شود.

امید می رود این مشکل مسکن با همکاری شوراهای شهر و دیگر مسئولان امر شهرستانی و استانی مرتفع شود.

انتهای پیام/

 

مسکن مهر 51 واحدی گیوی تعیین تکلیف می شود

نظرات کاربران

پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای