تازه های سایت

5. شهريور 1396 - 0:54
نائب رئیس شورای اسلامی گیوی از تعیین و تکلیف مسکن مهر 51 واحدی منطقه 2 شهری در آینده ای نزدیک خبر داد.

به گزارش کوثرخبر، مهدی صیامی، نائب رئیس شورای اسلامی شهر گیوی گفت: آن دسته از همشهرياني كه در مسكن مهر منطقه 2 شهری عضو هستند توجه داشته باشند که طي هفته آتي جلسه اي براي تعيين تكليف اين پروژه تشكيل خواهد شد.

وی ادامه داد: اطلاعيه اي از قبل منتشر و زمان و مكان دقيق جلسه اعلام خواهد شد که از متقاضیان واحد های مربوطه تقاضا می شود در این جلسه حضور به عمل برسانند.

صیامی خاطر نشان کرد: مدت های مدیدی است که این پروژه مردمی با پیشرفت 40 درصدی راکد مانده است که امیدواریم با همکاری متقاضیان و مسئولان امر این مشکل مرتفع شود.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر گیوی افزود: هم اکنون مسکن مهر منطقه 2 شهری به یک معضل اجتماعی تبدیل شده و متقاضیان واحد ها با وجود واریز مبالغ درخواستی، هنوز بلاتکلیف مانده اند که انتظار می رود طی مراحلی این معضل برطرف شود.

به گزارش کوثرخبر، 51 واحد مسکن مهر منطقه 2 شهری گیوی بیش از 8 سال است که همچنان بدون تکلیف مانده و موجب نارضایتی متقاضیان این واحد ها شده است.

این پروژه مردمی با بد قولی های بسیاری از سوی دولت ها دست و پنجه نرم کرده است، بطوری که جلسات و پیگیری های بسیاری از سوی مسئولین امر برگزار شده ولی خروجی مشهود به تعیین و تکلیف این پروژه میسر نشده است.

حال پس از 8 سال بلاتکلیفی هم اکنون این مکان تبدیل به استراحتگاه معتادین و ... شده است تا باری دیگر بر معضلات این مسکن بی مهر افزوده شود.

امید می رود این مشکل مسکن با همکاری شوراهای شهر و دیگر مسئولان امر شهرستانی و استانی مرتفع شود.

انتهای پیام/

 

مسکن مهر 51 واحدی گیوی تعیین تکلیف می شود

نظرات کاربران

 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد