تازه های سایت

4. شهريور 1396 - 14:30
بهره برداری ازمرغداری گوشتی13هزار قطعه‌ای بااعتبار 7میلیارد ریال در گیوی
با حضور معاون عمرانی استاندار اردبیل انجام یافت؛
افتتاح مرغداری گوشتی13هزار قطعه‌ای بااعتبار7میلیارد ریال درگیوی
با حضور معاون استاندار اردبیل و دیگر مسئولان شهرستانی، مرغداری گوشتی 13هزار قطعه‌ای با اعتبار 7 میلیارد ریال به همت بخش خصوصی به بهره‌برداری رسید.

به گزارش کوثرخبر، همزمان با سومین روز از هفته دولت، مرغداری گوشتی صفت اله احمدی با اعتبار 7 میلیارد ریال امروز با حضور معاون عمرانی استاندار اردبیل و دیگر مسئولان شهرستانی به بهره برداری رسید.

این مرغداری 13 هزار قطعه ای که به همت بخش خصوصی و با دریافت 4 میلیارد ریال تسهیلات بانکی افتتاح شد، دارای واحد تولیدی، دو سالن مجزا با اشتغالزایی 8 نفره می باشد و ظرفیت تولید 60هزار تن گوشت سفید در هر دوره را دارد.

فهیمی، معاون عمرانی استاندار اردبیل همچنین با حضور در محل پروژه ترانشه برداری و آسفالت جاده گیوی به آبگرم در جریان کار قرار گرفته و در ادامه در بازدید از دیوار در حال تخریب کوچه 15 خرداد شهر گیوی برای تأمین اعتبار آن قول مساعد داد.

وی در پایان با حضور در جلسه اقتصاد مقاومتی شهرستان کوثر ضن اشاره به افتتاح 31 پروژه عمرانی در هفته دولت بیان کرد: انتقال مقداری بودجه از محل اعتبار سدهای مرزی استان و انتخاب پیمانکارانی قوی برای سد گیوی در برنامه‌های امسال استانداری است.

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران

 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر