تازه های سایت

2. شهريور 1396 - 19:29
به گفته شوراهای اسلامی شهر گیوی، هيچ لابي گري، تحميل و تحريك و پشت پرده اي در انتخاب شهردار جدید این شهر وجود نداشته است.

به گزارش کوثرخبر، در پی واکنش های متعدد به انتخاب فرشاد عباسی به عنوان شهردار گیوی، شورای اسلامی این شهر اطلاعیه ای صادر کرد.

این اطلاعیه به شرح زیر است:

با عرض سلام و ادب

خدمت همشهريان گرامي و فهيم شهر گيوي لازم است نكاتي در مورد انتخاب شهردار و شايعاتي كه در اين مورد مطرح شده است به اطلاع برسانيم.

مسير حركت شوراي شهر همان مسير است كه شما اعتماد كرديد و راي داديد؛ واضح است كه سلايق مختلفي در مورد انتخاب شهردار و مديريت شهر مطرح شود و اعضاي شورا در صورت امكان از مشورت و پيشنهادات و راهكارهاي همه مردم بهره مند بوده اند و خواهند بود، ولي چون مسئوليت و پاسخگويي با شورا است خواهشمنديم به تصميم اعضاي شورا اعتماد كنيد تا مسير پيشرفت شهرمان را دنبال كنيم.

گزينه انتخابي براي پست شهرداري به هيچ وجه تحميلي نيست و اعضاي شورا پس از بررسي گزينه هاي مختلف به جمع بندي نهايي رسيده اند.

داشتن سابقه اجرايي مهم است ولي صرفا سابقه اجرايي و مديريت دولتي ملاك نيست كما اينكه در سالهاي گذشته شهرداراني آمده اند كه در استخدام هيچ ارگان دولتي يا سابقه اجرايي و مديريت دولتي نداشته اند.

با يك نگاه به انتخابات اخير درمي يابيم كه مردم به كساني راي دادند كه هيچ سابقه شورايي نداشتند و نشان مي دهند كه اكثريت مردم خواستار تغيير و تحولي نوين هستند چرا كه كساني كه سابقه شورا داشتند از سوي مردم انتخاب نشدند.

نهايتا اينكه ما گزينه انتخابي مان را معرفي كرده ايم و بايد به تاييد مراجع ذيصلاح برسد، هيچ لابي گري، تحميل و تحريك و پشت پرده اي در كار نيست و هرچه مُر قانون باشد به آن پايبنديم.

از تمام همشهريان گرامي استدعا داريم با صبر و شكيبايي و اعتماد به خادمان خود، ما را در راستاي توسعه و تعالي شهرمان ياري نماييد.

با تقديم احترام
شوراي شهر گيوي

به گزارش کوثرخبر، فرشاد عباسی متولد 1368 با مدرک تحصیلی كارشناسی ارشد مهندسي عمران آقازاده اقبال عباسی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل است که پیش از این به شغل پيمانكاری مشغول بوده و هم اکنون مورد تایید شوراهای اسلامی شهر گیوی برای تکیه بر مسند شهرداری این شهر است.

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران

پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی