تازه های سایت

27. مرداد 1396 - 9:15
طی حکمی از سوی خطیب جمعه کوثر؛
رئیس ستاد نماز جمعه کوثر منصوب شد
طی حکمی از سوی امام جمعه کوثر و با حضور اعضای ستاد، مهدی معبودی به عنوان رئیس جدید ستاد نماز جمعه شهرستان منصوب شد.

به گزارش کوثرخبر، جلسه ستاد نماز جمعه کوثر امروز در دفتر امام جمعه شهرستان با حضور حداکثری اعضای ستاد برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین بیگی خطیب جمعه کوثر در این جلسه اظهار کرد: نماز جمعه بزرگترین پایگاه نظام اسلامی است و لازم می باشد برای برپایی این فریضه بزرگ و الهی ستاد نماز جمعه ای قدرتمند و خلاقی را داشته باشیم.

وی با اشاره با اهميت حضور گسترده در نماز جمعه گفت: بهترين دليل بر اهميت اين فريضه بزرگ اسلامى قبل از هر چيز آيات الهي است، که به همه مسلمانان و اهل ايمان دستور مى دهد به محض شنيدن اذان جمعه به سوى آن بشتابند و هرگونه کسب و کار را ترک کنند.

خطیب جمعه کوثر گفت: پيامبر گرامي اسلام در خصوص فضيلت نماز جمعه فرمودند: « خداوند نماز جمعه را بر شما واجب کرده هر کس آن را در حيات من يا بعد از وفات من از روى استخفاف يا انکار ترک کند خداوند او را پريشان مى کند، به کار او برکت نمى دهد، بدانيد نماز او قبول نمى شود، بدانيد زکات او قبول نمى شود، بدانيد حج او قبول نمى شود، بدانيد اعمال نيک او قبول نخواهد شد تا از اين کار توبه کند.»

حجت الاسلام والمسلمین بیگی با حائز اهميت خواندن جايگاه نماز جمعه گفت: چطور که در جامعه اسلامي دفاع از حريم ولايت فقيه و اسلام بر همه واجب است در شهرستانها نيز پاسداشت و حفظ و حمايت از جايگاه نماز جمعه واجب است.

وي افزود: ستاد اقامه نماز جمعه شهرستان کوثر وظيفه دارد جدا از آن وظيفه مذکور راهکارهاي لازم جهت رونق دادن به نماز جمعه را واکاوي کرده و باعث رونق آن شود.

به گزارش کوثرخبر، در پایان این جلسه مهدی معبودی، فرهنگی بازنشسته، فعال فرهنگی و دینی و عضو هیات امنای مسجد جامع به عنوان رئیس جدید ستاد نماز جمعه شهرستان منصوب شد.

لازم به ذکر است که در این دیدار از زحمات یک ساله وهاب بیرامعلی، رئیس سابق ستاد نماز جمعه شهرستان تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها

احسنت به امام جمعه باکسی شوخی ندارد

نظرات کاربران

پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی