تازه های سایت

25. مرداد 1396 - 2:15
با همکاری هلال احمر کوثر و سازمان انتقال خون اردبیل و بمناسبت گرامیداشت سالروز ورود اولین گروه از آزادگان به کشور، 100 نفر از شهروندان کوثری خون خود را به نیازمندان اهدا کردند.

به گزارش کوثرخبر، به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی، اتوبوس سازمان انتقال خون استان اردبیل با استقرار در میدان شهرداری گیوی اقدام به خونگیری از اهالی شهر گیوی کرد.

علیرضا علیپور، فرماندار کوثر با حضور در این محل ضمن بازدید از روند کار اهدای خون اظهار کرد: کار اهدای خون اهالی با استقبال چشمگیر مواجه شد بطوری که 100 نفر از مردم خون گرم گیوی خون خود را به نیازمندان اهدا کردند.

وی افزود: اکثر خون دهندگان از اهداکنندگان مستمر بودند که در این بین مدیران و مسئولان دولتی و همچنین جوانان منطقه حضور چشمگیری در این اقدام خداپسندانه داشتند.

فردین محمدی، رئیس هلال احمر کوثر نیز با اشاره به الزام رعایت شرایط جسمی اهدا کنندگان خون گفت: داشتن سلامت روحی و جسمی، حداقل سن 18 و حداکثر 60 سال، داشتن وزن 50 کیلوگرم، همچنین به همراه داشتن کارت ملی عکس‌دار از جمله شرایط عمومی اهدای خون است.

وی خاطر نشان کرد: مصرف خون‌های اهدایی از سوی مردم برای مصارف بیماران نیازمند به خون در ایران از جمله تالاسمی، هموفیلی و بقیه بیماران نیازمند به خون و فرآورده‌های خونی می‌باشد که هر واحد خون دریافتی از اهدا کنندگان می‌تواند جان 3 نفر را نجات دهد.

به گزارش کوثرخبر و به گفته رئیس هلال احمر کوثر، به دلیل استقبال اهالی، کار خونگیری تا عصر روز سه شنبه ادامه داشت.

انتهای پیام/

اهدای خون 100 نفر از شهروندان کوثری به نیازمندان/تصاویر
اهدای خون 100 نفر از شهروندان کوثری به نیازمندان/تصاویر

نظرات کاربران

پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی