تازه های سایت

26. تير 1396 - 11:26
15 میلیون تومان در حالی جهت ارتقای سطح کیفی و مساعدت های حوزه ورزش به هیات های ورزشی کوثر و خلخال اختصاص یافته است که هم اکنون آمار جذب قلیانسراها نسبت به اماکن ورزشی افزایش دارد.

به گزارش کوثرخبر، از سوی وزارت ورزش و جوانان و با پیگیری های نماینده شهرستان های کوثر و خلخال 15 میلیون تومان جهت مساعدت مالی و ارتقای سطح کیفی هیات های ورزشی این شهرستان ها اختصاص یافته است.

میزان تخصیص اعتبارات لازم برای ورزش کوثر و خلخال و اهم مسائل و مشکلات مرتبط با هیات های ورزشی این دو شهرستان در ماه های اخیر در دیدار نمایندگان استان اردبیل با وزیر ورزش و جوانان مطرح شده بود.

این میزان اعتبار در تاریخ 17 تیرماه سال جاری به حساب اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل واریز شده است که مدیر کل دفتر امور مجلس طی نامه ای اقدامات لازم در خصوص نتیجه این مساعدت به شهرستان های مذکور را اعلام کرده است.

به گزارش کوثرخبر، هم اینک ورزش شهرستان کوثر و همینطور وضعیت مالی هیات های ورزشی برای ارتقای سطح کیفی ورزش ها با چالش های بسیاری روبروست، غیر از چند هیات ورزشی در شهرستان کوثر که در سطح استانی و کشوری فعالیت می کنند، دیگر هیات ها به دلیل کمبود منابع مالی غیر فعال شده و موجودیت ندارند.

کمبود اعتبارات ورزشی و بی توجهی مسئولین امر ورزش استان و شهرستان به وضعیت اسفبار امکانات ورزشی در این اوضاع نابسامان معضلات اجتماعی باعث شده است هر روز آمار جذب قلیان سراها نسبت به ورزش افزایش یابد.

بطور مثال برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان و حضور تیم های متعدد جوانان در 5 سال اخیر آرزوی همه جوانان کوثری بود اما در 2 سال گذشته معضل بیکاری و عدم امکانات ورزشی و حمایت های مالی، اشتیاق حضور در عرصه های ورزشی را از جوانان سلب کرده است؛ بطوری که هیچ تیم فوتسالی برای حضور در عرصه ورزشی وجود ندارد که برای عنوان قهرمانی تلاش کند.

تامین منابع مالی، فعالیت هیات های ورزشی در سایه حمایت های مالی، اتمام پروژه های ورزشی شهرستان، تامین امکانات ورزشی، حمایت های مادی و معنوی از نوجوانان و جوانان کوثری در عرصه های متعدد ورزشی و ... از جمله الزامات جذب جوانان از قلیان سراها به اماکن ورزشی است.

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران

پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای