تازه های سایت

24. تير 1396 - 9:21
تشریح عملکرد کمیته امداد امام خمینی کوثر در ماه مبارک رمضان 96
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) کوثر مطرح کرد:
104 میلیون تومان صرف اطعام نیازمندان شده است/جمع آوری 43 میلیون زکات فطره در شهرستان کوثر
نویسنده: 
میلاد عسگری
مدیر کمیته امداد امام خمینی کوثر گفت: در ماه مبارک رمضان درآمد نقد اطعام در شهرستان کوثر 12 میلیون تومان و درآمد سبد کالایی نیازمندان به مبلغ 92 میلیون تومان است.

به گزارش کوثرخبر، سید غلامرضا مظلومی با اشاره به طرح های کمیته امداد امام خمینی(ره) کوثر در ماه مبارک رمضان امسال اظهار کرد: در ماه مبارک سال 96 کمیته امداد طرح های " اطعام به محرومان، حمایت از ایتام(طرح اکرام)، دیدار با خانواده های تحت حمایت(طرح مفتاح الجنه)، جمع آوری زکات، آزادی زندانیان جرایم غیر عمد(طرح رحمت)، جمع آوری و توزیع زکات فطریه" در این شهرستان را عملیاتی کرده و به سرانجام رساند.

وی با اشاره به طرح اطعام رمضان در کوثر افزود: درآمد نقد اطعام در شهرستان کوثر 120000000ریال و درآمد سبد کالایی مبلغ 920000000 ریال است.

این مسئول خاطر نشان کرد: در ماه مبارک رمضان از طریق مراکز نیکوکاری و دفتر کمیته امداد امام (ره) به تعداد 308 خانوار سبد کالا توزیع شد؛ برنج، مرغ، گوشت، روغن، خرما، رب گوجه فرنگی، سویا و ماکارونی و ... از جمله آن کالاهاست که از نظر هدف گذاری سال 96 رشد 30 درصدی داشته و نسبت به سال گذشته 11 درصد افزایش یافته است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) کوثر اضافه کرد: در بخش فطریه نیز (فطریه عام، فطریه سادات، کفاره عمد، کفاره غیر عمد) در مجموع به مبلغ 435000000 ریال جمع آوری و پرداخت شده که نسبت به سال 95 رشد 19 درصدی داشته است.

سید غلامرضا مظلومی خاطر نشان کرد: کل مبالغ پرداختی در روز عید فطر و یک روز بعد از آن در هر منطقه که جمع آوری شده بود به نیازمندان همان محله ها با همکاری هیات امنای مساجد پرداخت شد.

وی با بیان اینکه به مبالغ کفارات نیز نان خریداری و در بین نیازمندان توزیع شد گفت: لازم به توضیح است کمیته امداد کوثر در ایام ماه مبارک رمضان علاوه بر کمکهای نقدی، نسبت به توزیع غذای گرم و سبد کالا و مرغ تازه و ... در قالب طرح مفتاح الجنه، اقدام کرده است.

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران

پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی