تازه های سایت

24. تير 1396 - 9:00
فرمانده سپاه کوثر گفت: بسیج؛ همواره مدافع انقلاب و پیشتاز عرصه های اقتصادی و فرهنگی است و هیچ نیروی متخصصی توان مقابله با این نیروی منسجم و دهها میلیونی را ندارد.

به گزارش کوثرخبر، سرهنگ دوم بیژن راعی با بیان این مطلب گفت: بسیج نیروی مقاوم و خستگی ناپذیر انقلاب اسلامی است که هم اکنون در تمامی رشته و ها و عرصه های اقتصادی، سازندگی، مقاومتی، اجتماعی و ... فعالیت داشته و همواره مدافع انقلاب است.

وی ادامه داد: بسیج فعالیت های بسیاری را در حوزه های جهاد فرهنگی، گفتمان سازی و ایجاد شناخت و درک صحیح از آسیبها و فرصتهای عرصه فرهنگ داشته و الزامات احقاق این اصول در جامعه را فراهم ساخته است که تلاش مستمر و خستگی ناپذیر برای اعتلای فرهنگی جامعه و کشور و نظام و انقلاب است.

فرمانده سپاه کوثر اضافه کرد: در همین راستا ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کوثر، قرارگاه روشنگری را در تمامی سطوح محلی و اقشاری، با هدف گفتمان سازی و بصیرت افزایی آحاد جامعه، راه اندازی کرده است، که در رأس این برنامه ها، ایجاد نگرش فرهنگی و مقاوم سازی اقتصاد کشور با الهام از رهنمودهای مقام معظم رهبری مدظله العالی به صورت فصلی تعیین و در دستورکار قرار گرفته است.

سرهنگ راعی خاطر نشان کرد: فضا سازی شهری، تبلیغات محیطی، فعالیت های فرهنگی در مساجد و پایگاه ها، محرومیت زدایی در روستاها، فعالیت در حوزه صنایع تبدیلی و عرصه های 12 گانه اقتصاد مقاومتی و ... یکی از مهمترین فعالیتهای فرهنگی و اقتصادی بسیج در شهرستان کوثر می باشد که از اهمیت ويژه‌اي برخوردار است.

وی افزود: اقداماتی که توسط بسیج در این راستا انجام میشود، دارای یک رویه ثابتی و متحرک بوده است که هر ساله در دستور کار قرار گرفته و می توان با اتکا به آن ها چالش ها و معضل های جامعه را رصد و برای مرتفع ساختن آنها اقدامات موثری انجام داد.

فرماده سپاه کوثر با بیان اینکه بسیجیان بیدار و حافظ انقلاب هستند، تصریح کرد:  امروز بسیجیان ایران اسلامی با الهام از فرهنگ اسلام ناب محمدی برای دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی و دین الهی در دنیا عرض اندام می کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوثر اظهار کرد: تبعیت از ولی فقیه  و رهبری و اهتزار پرچم اسلام در دنیا و ایستادگی و مقاومت مایه افتخار برای بسیجیان ماست.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21