تازه های سایت

21. تير 1396 - 8:47
فرماندار کوثر گفت: نخستین مرکز بهداشتی و درمانی بخش فیروزآباد شهرستان کوثر در حاشیه جاده سرچم - اردبیل در کمتر از یکسال به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش کوثرخبر، علیرضا علیپور امروز در بازدید از ساختمان مرکز بهداشتی و درمانی در حال احداث فیروزآباد شهرستان کوثر اظهار کرد: این ساختمان با پیشرفت فیزیکی 55 درصدی در دهه فجر 95 کلنگ‌زنی شده که در کمتر از یکسال به بهره‌برداری می رسد.

وی با اشاره به اینکه این مرکز درمانی در مسیر جاده اردبیل به سرچم واقع شده خاطر نشان کرد: این ساختمان در مساحت 370 مترمربع با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد و 100 میلیون ریال در حال اجرا می باشد.

فرماندار کوثر افزود: در این مرکز خدمات درمانی، بهداشت محیط و دندانپزشکی و سایر موارد برای بخش فیروز برای اولین بار ارائه خواهد شد.

علیپور در پایان اظهار داشت: خدمات رسانی به اهالی بخش فیروز و دسترسی جاده اردبیل به سرچم (با توجه به امدادرسانی به موقع در صورت بروز تصادفات) دو هدف عمده مکان یابی این مرکز بهداشتی و درمانی در مرکز بخش فیروزآباد است.

به گزارش کوثرخبر، مرکز بهداشتی درمانی فیروز در فاصله یک کیلومتری جاده اردبیل-سرچم و در مرکز بخش فیروز کوثر واقع شده است که با افتتاح و بهره برداری از این ساختمان درمانی و پزشکی خدمات فوریت های پزشکی لازم برای مسافران و گردشگران جاده ترانزیتی سرچم در نظر گرفته خواهد شد.

همچنین ارائه خدمات حوزه بهداشت و سلامت برای تصادفات جاده ای نیز مد نظر این ساختمان درمانی است.

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران

مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا