تازه های سایت

8. آذر 1396 - 0:03
مواد مخدر جدیدی که این روزها به بازار آمده و نئشگی آن کمتر ولی عوارض آن به وفور از دیگر مواد های مخدر بیشتر است، "دستمال" نام دارد که پس از 6 ماه مصرف کننده را می کشد.

به گزارش کوثرخبر، دستمال نام ماده مخدر nps یا به عبارت بهتر مخدر صنعتی جدیدی است که تازگی به بازار آمده و در بین جوانان خواهان زیادی دارد!

مخدر دستمال مورفین زیادی دارد و اگر شخصی که به این مخدر وابسته شده مدتی مصرف نکنند دچار بدن درد خواهد شد! ماده مخدر دستمال پارچه‌ای شبیه به دستمال کاغذی است که به شکل مربع‌ های نیم سانتی‌ متر در نیم سانتی‌ متر روغنی در آمده است.

گفته شده است که دستمال از بدترین مواد مخدر برای مصرف است به طوریکه اگر شخصی حشیش بکشد درد کمتری ازدستمال (nps) متحمل می شود و نئشگی دستمال ده دقیقه است و در کل عوارض بسیار بیشتری هم دارد و این در حدی است که حتی افراد آشنا به مواد مخدر دستمال گفته اند: «ماه اول اصلا مشخص نیست که دستمال مصرف می‌کنی اما پس از یک ماه قیافه‌ات به کل تغییر می‌کند و مشخص می‌شود».

مصرف کنندگان این مواد مخدر تاکید می‌کنند که این مواد مخدر «شش ماهه آدم را می‌کشد.»

از روش های مصرف ماده مخدر دستمال (nps) این است که مواد را با توتون سیگار قاطی کرده و می‌کشند و خرده قاچاقچیان پارک ها هر نیم سانت دستمال را حدود ۴۰ هزار تومان می فروشند!

البته باید حتما دقت داشت که ماده مخدر دستمال به روش های غیر مستقیم افراد را طعمه خود میکند. به عنوان مثال با فروش و یا دادن مجانی یک دستمال به عنوان پاک کننده قوی و خوب لوازم آرایشی، یا آرام بخش و … که لازم است حتما در خرید و دریافت دستمال به خصوص دستمال های مرطوب و پا کننده ها دقت لازم را به عمل آورد.

این ماده مخدر بسیار شبیه دستمال مرطوب است و پس از بوییدن آن به انسان یک حالت مستی می دهد؛ همچنین گفته می شود یکی از موارد مصرف دیگر آن به این صورت است که آن را با توتون سیگار مخلوط کرده و مصرف می کنند .

این دستمال های مرطوب دارای یک نوع ماده مخدر و محرک صنعتی هستند که از راه تماس با پوست وارد بدن فرد مصرف کننده می شوند .

این مواد مخدر به دلیل ظاهر زیبا و تزئینی، بیشتر جوانان به خصوص دختران را تهدید می کنند.

همچنین گفته می شود این ماده مخدر باعث تحریک قوای جنسی و توهم کاذبی در میان دختران می شود.

یکی از انواع دستمال مرطوب ها برای رفع خستگی پوست و جوان سازی توسط فروشنده های زن در مترو ، اتوبوس و اماکن عمومی تبلیغ و عرضه می شود .

دستمال های مرطوب کننده به نام ” عالیا ” با فعالیت چهره به چهره توسط فروشندگان عرضه می شوند .

این دستمال های نه تنها باعث جوان سازی پوست نمی شوند بلکه اعتیاد به آنها باعث مبتلا شدن به بیماری های مختلف می شود.

این دستمال های مرطوب با ۲ بار استفاده ، اعتیاد ایجاد می کنند و دارای مواد مخدر ” السی من ” از مشتقات آمفتامین هستند.

در ابتدا دستمال مرطوب با قیمت ارزان تا ۱۵ هزار تومان فروخته می شود و پس از ایجاد اعتیاد تا بسته ای ۲۰۰ هزار تومان نیز عرضه می شود.

هر روز ۹نفر از ایرانی ها به خاطر مصرف مواد مخدر می میرند.

جماعتی که به گواه آمارهای جمعیت مبارزه با دخانیات کشور، از ۱۰سالگی دست به سیگار می شوند و از ۱۷سالگی مواد مخدر را تجربه می کنند.

در این میان، گروهی هم هستند که از ۱۲ سالگی به بعد پای مخدرهای صنعتی به زندگی شان باز می شود و روزگارشان را با شیشه، حشیش، کروکودیل و ماریجوانا سیاه می کنند؛ مخدرهایی که یک جمله مشترک که درباره بیشتر آنها تکرار می شود: «این اعتیاد آور نیست.» این جمله، امروز بیشتر از همه درباره «گل» به گوش می رسد.

ماده مخدر گل، همان اندازه که اسم خوشایندی که دارد، یکی از خطرناک ترین مواد مخدری است که این روزها در دست جوان ها می چرخد و به اسم یک روانگردان طبیعی خرید و فروش می شود. مخدری که ضربان قلب را بالا می برد، احساس بی قراری می دهد، باعث توهم می شود و با یک بار مصرف، طوری عملکرد مغز را مختل می کند که زندگی بدون آن غیرممکن می شود.

نظرات کاربران

 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد