تازه های سایت

18. تير 1396 - 8:15
پروژه 52 واحدی مسکن مهر گیوی در حالی استارت خورد که جوانان ضمن واریز هرچند مبالغی اندک، انتظار داشتند بعد از گذشت ۲تا۳ سال با پرداخت تسهیلات صاحب خانه شوند اما این رویه با گذشت مدتی به ضرر متقاضیان تمام شد و در سایه رکود و تورم جوانان متقاضی مسکن همچنان بدون آشیانه ماندند.

به گزارش کوثرخبر، با گذشت نزدیک به 8 سال از آغاز ساخت واحد های مسکن مهر در منطقه 2 شهری گیوی این ساختمان ها در سایه بی توجهی مسئولان دولت دهم و یازدهم در حال تخریب و نابودی است.

پروژه 52 واحدی مسکن مهر گیوی در حالی استارت خورد که جوانان ضمن واریز هرچند مبالغی اندک، انتظار داشتند بعد از گذشت ۲تا۳ سال با پرداخت تسهیلات صاحب خانه شوند اما این رویه با گذشت مدتی به ضرر متقاضیان تمام شد و در سایه رکود و تورم، بالا رفتن قیمت مصالح ساختمانی و همچنین کم توجهی مسئولان، جوانان متقاضی مسکن همچنان بدون آشیانه ماندند.

با وجود چنین مسائل و مشکلاتی جوانان متقاضی فعلا از داشتن چنین مسکنی با هزینه های گذاف منصرف شدند و این دژ های بی سامان همچنان لانه معتادان شده و در حال تخریب است.

هم اکنون عمر مفید این ساختمان ها از بین رفته و نتیجه آن که عاقبت این بناهای به ظاهر ساختمانی چه خواهد شد، نا مشخص است؛ شنیده های تحویل این واحد ها به دیگر ارگان ها و نهاد ها هم همچنان در هاله ای از ابهام است.

به گزارش کوثرخبر، این پروژه مردمی با بد قولی های بسیاری از سوی دولت ها دست و پنجه نرم کرده است، بطوری که جلسات و پیگیری های بسیاری از سوی مسئولین امر برگزار شده ولی خروجی مشهود به تعیین و تکلیف این پروژه میسر نشده است.

متاسفانه قولهای پی در پی و توخالی مسئولین امر تنها نارضایتی متقاضیان این پروژه را در بر داشته و هیچ اقدام پسندیده ای نه از دولت دروغگویان و نه از دولت راستگویان! نسبت به بهره برداری از این واحد ها صورت نگرفته است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه