نمایش 1 - 10 از 235
بانویی که با تولید فراورده های لبنی 7 نفر را اشتغالزایی کرده است
بانوی کوثری با اخذ وام صنایع تبدیلی از بسیج سازندگی توانسته است ضمن تولید رشته های محلی و سنتی و همچنین فراورده های لبنی 7 نفر را در کارگاه خود اشتغالزایی کند.
بسیج از همان ابتدا با فعالیت در حوزه جهاد و سازندگی در ارائه خدمات به اقشار مردمی گام برداشته و اینک با گذشت چندین سال از سالروز تشکیل بسیج ده ها میلیونی، امروز در حوزه علم، صنعت و تحول در بخش اقتصاد نوین گامی موثر برداشته و پیشگام در عرصه اقتصاد مقاومتی است.
کارشناس مسائل اجتماعی گفت: اینکه تنها مسائل مربوط به آسیب شناسی در حوزه فرهنگی و اجتماعی را مطرح کنیم دردی از معضلات جامعه درمان و مرتفع نمی شود، پیشگیری و درمان مهمترین رکن در معضلات اجتماعی است که می بایست از سوی مردم و مسئولین عملیاتی شود.
شهدای گمنام گیوی غریب تر از فکه و طلاییه
پروژه ساماندهی مقبره شهدای گمنام گیوی پس از گذشت 4 سال همچنان بلاتکلیف مانده و با وجود تخصیص اعتبار و تامین پیمانکار این پروژه همچنان در بند مشتی بتن و آلماتور مهجور مانده است.
3 روز اخیر آسمان اردبیل در محاصره ریز گردها بود که امروز بارش رحمت الهی باعث شد تا غبار اندکی از چهره این استان زدوده شود.
اندر حکایت فارغ التحصیلان بیکار؛
چند سالی است که بازار دکه های روزنامه فروش در مراکز شهرها درآمد مناسبی داشته و صفحات نیازمندی ها نیز پُر زرق و برق شده است، اگر سری به این کیوسک ها بزنید اکثراً فارغ التحصیلانی را خواهید دید که به دنبال شغلی با حقوق و مزایای مناسب هستند، هرچند این شرایط به سختی یافت می شود.
کوثر، دارای بیشترین سرانه ورزشی ولی بلا استفاده!
به گفته مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل، بیشترین سرانه ورزشی در استان متعلق به شهرستان کوثر با ۲.۱۱ مترمربع است، ولی طی سال های اخیر این ظرفیت ورزشی با کمترین استفاده ممکن از سوی هیات ها و اهالی، بلا استفاده مانده است.
رودخانه قزل اوزن می تواند اقتصاد کوثر و خلخال را زیر رو کند
کارشناس مسائل اقتصادی:
کارشناس مسائل اقتصادی گفت: حاشیه رودخانه گیوی، سنگور چای و در نهایت رودخانه قزل اوزن می تواند ضمن اینکه در حوزه اقتصادی و صنعتی موثر عمل کند، بلکه بزرگترین سایت گردشگری استانی را می توان با توجه به ظرفیت های موجودش در کوثر و خلخال احیا کرد.
پاییز هزار رنگ گیوی و ظرفیتی مغفول مانده در حوزه گردشگری/تصاویر
شهر گیوی به عنوان مرکز شهرستان کوثر در فصل پاییز چهره ای دیگر از نمود خلقت الهی و زیبایی های طبیعی را به خود می گیرد که سوای طبیعت بکر تابستانی آن، ظرفیتی شگرف در حوزه گردشگری به وجود می آورد؛ اما این ظرفیت بلقوه در پَس این پاییز هزار رنگ هنوز جایگاه اصلی خود را نیافته و از آن به خوبی استفاده نشده است.
ارائه وام سرمایه در گردش جهت رفع مشکل نخستین کارخانه داروهای گیاهی استان اردبیل
رئیس سازمان صنایع کوچک کشور مطرح کرد:
رییس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی کشور ضمن بازدید از محصولات تولیدی اولین و بزرگترین شرکت گیاهان دارویی استان واقع در محل شهرک صنعتی گیوی، گفت: با ارائه وام سرمایه در گردش تا حدی مشکلات اقتصادی این کارخانه تعدیل خواهد شد.

صفحه‌ها