نمایش 1 - 10 از 218
تهدید زیست محیطی با ورود پساب های خطرناک از خلخال به گیوی/رودخانه ای که بوی فاضلاب می دهد!
در اقدامی تامل برانگیز، پساب فاضلاب خلخال از سوی متولیان امر به رودخانه این شهر رهاسازی می شود و بطبع این پساب های خطرناک در مصرف آب شرب، کشاورزی و باغی اهالی گیوی از طریق رودخانه گیوی چایی مورد استفاده قرار می گیرد.
سالن ارشاد اسلامی شهر گیوی نخستین سالن مجهز به امکانات پخش دیجیتال فیلم است که خوشبختانه در اکثر همایش ها مورد استفاده قرار می گیرد و لازم است در پی این حرکت فرهنگی خلأ بزرگی بنام فیلم و سینما در شهرستان پُر شود.
امکانات ورزشی جوابگوی ورزشکاران کوثری نیست
گزارش/
ورزشکاران کوثری در رشته های متعدد ورزشی بالاخص والیبال، کشتی، بدمینتون و دوومیدانی موفق به کسب مدال های استانی و حتی کشوری شده اند ولی در قبال ابن موفقیت های پی در پی امکانات ورزشی و حمایتی از سوی مسئولان و همینطور اسپانسر ها در سطح شهرستان وجود ندارد.
از تولیدات اورگانیک گندم و صیفی جات تا رنج کشاورزان کوثری از نبود صنایع تبدیلی
به نام کوثر به کام دیگران؛
با توجه به آمار عنوان شده از سوی کارشناسان جهاد کشاورزی، شهرستان کوثر هرچند اندک، ولی ارگانیک ترین محصول گندم و دیگر صیفی جات استان را در منطقه تولید کرده و چون زیرساخت های بهره وری تولید به مصرف را ندارد، ناچاراً این محصولات را به مرکز استان و دیگر شهرهای همجوار صادر می کند.
پرتقال فروش "پایاب سد گیوی" کیست؟
وزارت نیرو در پاسخ به طومار ماه گذشته اهالی شهر گیوی مبنی بر تسریع در عملیات اجرایی پایاب سد گیوی، کمبود اعتبارات را دلیل عدم آغاز عملیات اجرایی پایاب سد گیوی دانسته و استفاده از سرمایه گذاران داخلی و خارجی را در تکمیل این پروژه حیاتی مورد تاکید قرار داده است!
بِن تِن، مرد عنکبوتی، اشکال هالیوودی، شِرک و ... بیشتر بر روی احساسات دانش آموز تاثیر گذاشته و در همان ابتدا فرزندمان آرزوی می کند که یک مرد عنکبوتی بود و شخصیت تخیلی، باطل و غیر اسلامی را داشت!
گیوی تا چه اندازه آماده ی مقابله با بحران است؟/وقوع فاجعه ملی با یک آتش سوزی و زلزله!
گیوی تا چه اندازه آمادگی مقابله با بحران ها و عوامل طبیعی و غیر طبیعی است، آیا زیرساخت های شهر در مقابله با بحران های احتمالی تقویت شده و یا امکانات و نیروی انسانی مورد نیاز در شهر وجود دارد.
گیوی؛كوثري كه مردم ازآن بي بهره اند/لزوم توسعه مثلث گردشگری گیوی
شهرستان کوثر به مرکزیت شهر گیوی سه مزیت بسیار عمده در حوزه گردشگری دارد که به راحتی می توان باعث تحول این ظرفیت ها شده و میلیونها گردشگر داخلی و خارجی را جذب کرد، آبگرم گیوی، غار یخگان به عنوان منطقه سرد و یخچال طبیعی و سد گیوی مثلث گردشگری این شهر را شکل می دهند که هم اکنون همگان را در بهت و حیرت فرو برده اند.
شهردار گیوی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟
آنطور که شنیده می شود نمایندگان جدید پارلمان شهری در تکاپوی انتخاب فردی به عنوان شهردار در شهر گیوی هستند، در این گزارش به ویژگی یک شهردار خوب اشاره خواهیم کرد که می تواند در امر انتخاب شهردار از سوی شوراها مورد توجه قرار گیرد.
با گذشت 40 روز از خرید تضمینی گندم از کشاورزان کوثری، فعلا خبری از پرداخت پول گندم کاران نیست؛ این درحالی است که کشاورزان این منطقه سال گذشته نیز شاهد چنین بی مهری هایی از سوی مسئولان امر بوده اند.

صفحه‌ها