نمایش 1 - 10 از 200
کارشناس مسائل سیاسی مطرح کرد:
کارشناس مسائل سیاسی گفت: سرمایه گذاری دولت بر روی به یک گروه و جناح خاص هرچند موثر در حوزه سیاسی، بی شک خدمات و عملکرد دولت را محدود می ساخت؛ چرا که مرتفع ساختن مطالبات این خواص وقت ارائه خدمت به مردم را سلب میکند.
تذکر دکتر خالقی به رئیس جمهور و وزیر نیرو/پیگیر ثبت روز شیخ‌ صفی‌الدین اردبیلی در تقویم ملی هستیم
نماینده کوثر و خلخال مطرح کرد:
نماینده شهرستان های کوثر و خلخال گفت: در خصوص مشکلات مرتبط با مناطق حفاظت شده محیط زیست خلخال و عدم آغاز عملیات اجرایی پایاب سد گیوی رئیس جمهور و وزیر نیرو تذکر کتبی گرفتند.
کدام یک؛ هویت آمریکایی یا هویت ایرانی؟
چرا جوانان در ترویج مد ها و پوشش های غربی احساس نیاز کرده اند؟!؛ آیا فرهنگ غربی و هویت آمریکایی را برتر از هویت ملی ایرانی خود می دانند؟
دکتر خالقی: بیماری تب کریمه کنگو بوسیله "کَنِه" منتقل می شود/دامداران بهداشت فردی را رعایت کنند
نماینده مردم کوثر و خلخال در مجلس تصریح کرد: راه های زیادی برای پیشگیری از بیماری تب کریمه کنگو وجود دارد که یکی از این راه ها آن است که دامداران حداقل در محل کار خود به بهداشت فردی اهمیت دهند زیرا انتقال این بیماری ممکن است از طریق خراش کوچک روی پوست صورت گیرد.
تشریح عملکرد کمیته امداد امام خمینی کوثر در ماه مبارک رمضان 96
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) کوثر مطرح کرد:
مدیر کمیته امداد امام خمینی کوثر گفت: در ماه مبارک رمضان درآمد نقد اطعام در شهرستان کوثر 12 میلیون تومان و درآمد سبد کالایی نیازمندان به مبلغ 92 میلیون تومان است.
پیش بینی برداشت 15 هزار تن گندم از مزارع کوثر/کاهش محسوس گندم به دلیل سرمازدگی و وزش باد گرم
مدیر جهاد کشاورزی کوثر مطرح کرد:
جلیلی گفت: برخلاف سال گذشته که میزان تولید و برداشت گندم سه برابر افزایش یافته بود، امسال به دلیل باد های گرم و سرمازدگی پاییزه با کاهش تولید و برداشت محصول مواجه هستیم.
اختصاص 39 میلیارد و 900 میلیون تومان به طرح های عمرانی کوثر و خلخال
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس خبرداد:
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس گفت: در سال 96 و از محل اعتبارات استانی 39 میلیارد و 900 میلیون تومان به طرح های عمرانی کوثر و خلخال اختصاص یافته است.
کارشناس مسائل اقتصادی گفت: با وجود اینکه اتکا به ذخایر نفتی دور از سیاست اقتصاد مقاومتی است، ولی دولت همچنان بر قرار داد"توتال"که درآن ایران سهم ناچیزی هم دارد،پا فشاری می کند؛کرسنت چه نفعی برایمان داشت که توتال داشته باشد.
کارشناس مسائل سیاسی مطرح کرد:
کارشناس مسائل سیاسی گفت:«آتش به اختیار» یعنی اگر رهبری از ما مطالبه‌ انجام تکلیف می‌کند، یعنی کسری هایی در حوزه های مربوطه وجود دارد که لازم است در انجام آن تکالیف بازنگری کرد، این تکالیف را آنکه احساس تکلیف می کند انجام می دهد هر چند مخاطب آن مسئولان باشند.
ایران پرچمدار حقوق بشر اسلامی است/تحریم و تهدید های استکبار علیه ایران اسلامی عقیم مانده است
فرمانده سپاه کوثر:
فرمانده سپاه کوثر اظهار کرد: مبرهن و مشهود است که آمریکا با چه افکار پلید و خصمانه ی ضد حقوق بشری خود اهداف شوم خود را در جهان بخصوص در خاورمیانه پیش می برد، حقوق بشر آمریکایی امروز در مجهز کردن داعش و منافقین کشتار مردم مظلوم کشورهای اسلامی خلاصه شده است.

صفحه‌ها