نمایش 1 - 10 از 233
عزاداری ها حول محور مساجد باشد/محرم و صفر فرصتی مناسب در تعمق اهداف نهضت حسینی است
امام جمعه کوثر:
وجود اماکن الهی و مساجد متعدد در شهر و روستاها نشانگر اهمیت نهضت حسینی بوده فلذا می طلبد عزاداری های ماه محرم حول محور مساجد باشد.
احیای فرهنگ غنی جهاد و شهادت مهم ترین هدف مسئولان باشد/گرامیداشت هفته دفاع مقدس ملزوم بر جامعه امروزی است
فرماندار کوثر مطرح کرد:
فرماندار کوثر گفت: اهمیت دفاع مقدس همه ساله در تقویم ایران اسلامی با ارزش تر جلوه می دهد، فلذا احیای بیش از پیش فرهنگ غنی جهاد و شهادت مهم ترین هدفی است می طلبد هم مردم و هم مسئولان فرهنگی به آن توجه ویژه داشته باشند.
افرادی که سبک زندگی خود را نغییر می دهند بیشتر در معرض بیماری قرار می گیرند
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:
بشیر خالقی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: تغییر سبک زندگی افراد جامعه عامل اصلی شیوع بسیاری از بیماری های خطرناک در بدن است.
نقشه شوم وهابیت و بهائیت برای انحراف در محرم حسینی
امام جمعه کوثر مطرح کرد:
خطیب جمعه کوثر گفت: دشمن امروزه با هدف قرار دادن دین و مذهب و با ورود به مسئله فرهنگ و تربیت ایرانیان جنگ را آغاز کرده است، باید مراقب نقشه شوم و منحرف آنها در عزاداری سرور و سالار شهیدان باشیم.
افزایش مبتلایان ایدز و سرطان در کشور/اقدامات پیشگیری از مادر بیماری ها در دستور کار وزارت بهداشت و درمان است
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: متاسفانه در سایه بی توجهی و ناآگاهی، بیماری های ایدز و سرطان در کشور افزایش یافته و می طلبد ضمن برنامه ریزی مدون وزارت بهداشت در خصوص اقدامات پیشگیرانه، فرهنگ سازی و آگاهی بخشی نسبت به این بیماری ها بین مردم افزایش یابد.
هدف از کشتار جمعی مسلمانان میانمار، ریشه کن کردن اسلام است
کارشاس مسائل اجتماعی مطرح کرد:
کارشاس مسائل اجتماعی گفت: کشتار بی رحمانه و ظالمانه مسلمانان میانمار بطور علنی از سوی حکام آمریکایی صهیونیستی تدارک دیده می شود و هدف آنها چیزی جز از بین بردن اسلام نیست.
رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان کوثر:
رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان کوثر گفت: مهمترین شاخصه اصلی حضرت علی(ع) حفظ بیت المال بود و مسئولان باید توجه کنند که در استفاده از اموال دولتی حساسیت داشته باشند در غیر این صورت استفاده شخصی ازآن اموال حرام شرعی است.
کارشناس مسائل فرهنگی مطرح کرد:
کارشناس مسائل فرهنگی گفت: مشکل اصلی تولید ملی و حمایت از سرمایه ایرانی در حوزه کتاب و نوشت افزار، چاپ و توزیع برند های غربی در داخل کشور است.
کارشناس مسائل فرهنگی عنوان کرد:
کارشناس مسائل فرهنگی عنوان کرد: هر نقطه از جای جای میهن اسلامی دارای فرهنگ، گویش، پوشش و آداب و رسوم مربوط به آن منطقه یا قوم و قبیله را دارد، اما امروزه بنا به دلایل متعددی این پوشش ها و فرهنگ ها در حال تغییر هستند، این امر حتی در روستاها نیز احساس می شود.
هنر نظام اسلامیست که اصرابی چون شهید حججی را تربیت کرده است
امام جمعه کوثر:
امام جمعه کوثر گفت: اگر بتوان جمله ای را در شان و عظمت شهید حججی بیان کرد باید گفت که این هنر نظام اسلامی است که شخصیت هایی چون این شهید بزرگوار را در دامان خود پرورش داده و حسینی وار تربیت کرده است.

صفحه‌ها