نمایش 1 - 10 از 253
فرمانده سپاه کوثر:
فرمانده سپاه کوثر با بیان اینکه بسیج یک اصل و یک ارزش انقلابی است، اضافه کرد: چهار فقره وام 500میلیون ریالی به چهار کارگاه و در عرصه اقتصاد مقاومتی نیز برای راه‌اندازی یک واحد دامداری 700 میلیون ریال با سود 10 درصد پرداخت شده است، این نشان می دهد که این نیروی ارزشی و انقلابی توانسته در عرصه های متعدد با یاری رسانی به مردم در اهداف و آرمان های خود موثر عمل کند.
فرماندار کوثر مطرح کرد:
فرماندار شهرستان کوثر گفت: شعار امسال هفته بسیج با عنوان بسیج مظهر مردم‌سالاری دینی" مزین شده و لازم است در این شرایط کنونی با خدمات رسانی به مردم در عرصه های متعدد ضمن ترویج روحیه بسیجی در بین جوانان، امر مهم را بیش از پیش عملیاتی کنیم.
آماده دریافت کمک های مردمی برای زلزله زدگان کرمانشاه هستیم
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) کوثر:
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) کوثر گفت: فراخون عمومی و اختصاصی جمع اوری کمک های نقدی و غیر نقدی برای مردم زلزله زده استان کرمانشاه همچون دیگر نقاط استان در شهرستان کوثر هم صورت گرفته و کمیته امداد نیز بنا به وظیفه ذاتی خود آماده دریافت کمک های مردمی است.
فریاد مرگ بر آمریکا در 13 آبان حمایت قاطع مردم از سپاه پاسداران بود
امام جمعه کوثر:
امام جمعه کوثر گفت: همه ملت ایران با حضور وحدت آفرین خود در راهپیمایی 13 آبان ضمن حمایت از ولی فقیه و اعلام نفرت و انزجار خود از استکبار جهانی، حمایت قاطع خود را از سپاه پاسداران نشان دادند.
راهپیمایی ۱۳ آبان نماد تقویت وحدت ملی است
فرماندار کوثر:
فرماندار کوثر با اشاره به اقدامات اخیر آمریکا بر عیله نظام جمهوری اسلامی ایران، بر ضرورت ایجاد و تقویت وحدت و انسجام ملی تاکید کرد و گفت: برگزاری هر چه باشکوهتر مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان، قطعا موجب تقویت وحدت ملی خواهد شد.
بصیرت در دشمن شناسی نخستین اولویت جامعه امروز ماست
فرمانده سپاه کوثر:
فرمانده سپاه کوثر گفت: دشمنان در هر زمانی با هر ترفندی خواهان جذب جوانان و درگیر کردن افکار و رفتار آنان با الگوهای پلید غربی بوده و هستند، حال لازمه جامعه امر زما در این برهه از زمان حساس، بصیرت در دشمن شناسی است.
صادرات میوه "به" به استان‌های همجوار/خاصیت درمانی "به" برای قلب و عروق
مدیر جهاد کشاورزی کوثر مطرح کرد:
مدیر جهاد کشاورزی کوثر گفت: میوه "به" شهرستان کوثر علاوه بر تامین نیاز داخل استان به استا‌های همجوار نیز صادر می‌شود.
اظهارات ترامپ باعث آبروریزی دولت آمریکا و همپیمانانش شد/ایران اسلامی هیچ واهمه ای از این تهدید های توخالی ندارد
فرمانده سپاه کوثر در واکنش به اظهارات رئیس جمهور آمریکا؛
فرمانده سپاه کوثر گفت: امت اسلامی ایران،‌ مسئولان نظام و ارگان ها در سایه ولایت فقیه ثابت کرده اند که از زمان 8 سال دفاع مقدس پرچم دار ظلم ستیزی و ایستادگی در برابر فتنه ها و هجمه های دشمنان بوده اند،‌ بر این اساس سپاه یا دیگر مسئولان دولتی و ... هیچ واهمه ای از چنین تهدید های بی اساس و توخالی ندارد.
پیش بینی برداشت 2800 تن به از باغات شهرستان کوثر
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کوثر :
مدیر جهاد کشاورزی کوثر اضافه کرد: سطح باغات شهرستان کوثر 3250 هکتار می باشد که از این میزان 230 هکتار که شامل 9 درصد کل باغات این شهرستان می باشد که به کشت درختان به اختصاص داده شده است.
زمان دیکتاتوری پایان یافته است/ترامپ، اقتدار ملی ایران اسلامی را در خلیج فارس به خاطر آورد
فرماندار کوثر در واکنش به اظهارات ترامپ:
فرماندار کوثر با بیان اینکه زمان دیکتاتوری پایان یافته است، گفت: رئیس جمهور آمریکا زمانیکه تفنگداران آمریکایی کت بسته توسط سپاه پاسداران دستگیر شدند را به خاطرآورد؛ خلیج فارس مظهر اقتدار ملی جمهوری اسلامی ایران است.

صفحه‌ها